Latest News

• 11 Лютого, 2020

Впровадження електронної черги

В рамках переходу на новий рівень обслуговування в нашій клініці впроваджується в роботу медична інформаційна система “Поліклініка без черг”Ця система дозволить автоматизувати запис до лікарів, покращить зручність користування нашими послугами для населення.На даний час система працює в тестовому режимі, але запис до лікарів вже доступний і налагоджений.Для того щоб записатись до лікаря перейдіть за посиланням:

• 2 Лютого, 2020

Рік медсестринства в Україні

2020 рік стане роком медсестринства. Більшість працівників охорони здоров’я в усьому світі – це медичні сестри. Проте роль медсестер у суспільстві та навіть в медичному середовищі залишається недооціненою. МОЗ України планує змінити цю ситуацію та запровадити європейські стандарти медсестринства.

• 20 Листопада, 2019

Профілактичні медичні огляди

З 20 листопада 2019 року в Університетській клініці ВНМУ ім. М. І. Пирогова ви можете пройти профілактичний медичний огляд.

• 28 Серпня, 2019

Які послуги ми надаємо?

Університетська клініка ВНМУ ім. М.І. Пирогова надає наступні послуги: Амбулаторно – діагностичне відділення прийом лікарів вузьких спеціальностей кабінет функціональної діагностики ЕКГ добове моніторування ЕКГ та АТ (холтерівське моніторування) спірографія пневмотахометрія кабінет ультразвукового дослідження рентгенологічний та флюорографічний кабінети клініко-діагностична лабораторія бактеріологічна лабораторія патоморфологічна лабораторія ПЛР лабораторія Стаціонарна допомога Терапевтичне відділення Хірургічне відділення Неврологічне відділення Фізіотерапевтичне відділення