В останній час до нас звертається дедалі більше жителів міста та області з запитаннями:

Куди звернутися  та де отримати належне лікування пацієнту із хворобою, яка не пов’язана з Сovid-19?

На жаль, динаміка хворих на Covid-19 в Україні показує невпинне зростання. Нині чи не найбільше обговорюється: готовність та можливість медичних закладів до прогнозованої епідемії в країні. Із збільшенням кількості закладів охорони здоров’я, які залучені до лікування лише хворих з Сovid-19 дедалі більше виникає питань, щодо можливості отримання лікування не пов’язаного з Covid-19.

Звертаємо Вашу увагу:

• Університетська клініка ВНМУ ім. М.І. Пирогова не включена в перелік закладів охорони здоров’я для лікування хворих з COVID-19;
  • Лікування в Університетській клініці можна отримати як з направленням від сімейного лікаря так і по самозверненню;
  • Для планової госпіталізації у стаціонарні відділення Університетської клініки на період карантину потрібен результат аналізу на COVID-19 (ІФА IgМ та/або ПЛР терміном до 3 діб) та відсутність в пацієнта клінічних ознак ГРВІ!

Записатись онлайн можна на офіційному сайті https://uc.vnmu.edu.ua та за телефонами: +38 (0432) 55 75 83, +38 (067) 37 21 126.

Будьте здорові!